Δευτέρα 2 Απριλίου 2012

Ισοπαλία με την 1η ομάδα του ομίλου μας στην έδρα της

Ολοκληρώθηκε το 26ο παιχνίδι της ομάδας μας με την Δόξα Κ.Καμήλας. Το αποτέλεσμα ήταν...

Κ. ΚΑΜΗΛΑ - ΒΑΜΒΑΚΟΦΥΤΟ 1-1.

Στο 1ο ημίχρονο και στο 8' σέντρα του Κούκα από δεξιά ωραίο σουτ του Stoyan η μπάλα πάει λίγο άουτ. Στο 13' πάλι σουτ από το Stoyan άουτ. Στο 15' ωραία ενέργεια από το Δέντσα μπαίνει στην περιοχή από αριστερά και κοντά από τη γραμμή του άουτ κάνει παράλληλη σέντρα που δε μπορεί να την εκμεταλλευτή κανείς για να σπρώξει κάποιος τη μπάλα στα δίχτυα. Στο 20' απευθείας φάουλ του Stoyan λίγο άουτ πάνω από το οριζόντιο δοκάρι. Στο 30' δυνατό σουτ από επιθετικό της Κ.Καμήλας αποκρούει ωραία ο τερματοφύλακας μας Σλιάκας και η μπάλα πάει στο οριζόντιο δοκάρι και κόρνερ. Στο 44' και σε αντεπίθεση σέντρα από δεξιά για την Κ. Καμήλα, κοντρόλ του επιθετικού τους, σουτ και γκολ για το 1-0.
Στο 2ο ημίχρονο και στο 59' αλλαγή Τσιντσάρης αντί Μπέτα. Στο 65' σουτ του Κουλιάλη άουτ. Στο 72' εκτέλεση φάουλ από τον Κουλιάλη κεφαλιά του Τσιντσάρη λίγο άουτ. Στο 74' και στο 77' δύο απευθείας εκτελέσεις φάουλ από τον Αλικότση πέρασαν ελάχιστα άουτ. Στο 78' δυνατό σουτ του Stoyan από μακρυά αποκρούει δύσκολα ο τερματοφύλακας της Κ. Καμήλας. Στο 79' νέο σουτ από τον Κουλιάλη άουτ. Στο 84' αλλαγή Χατζηκώτσιος αντί Κούκα. Στο 90' ο Κουλιάλης από δεξιά ανοίγει την μπάλα πιο δεξιά και μπροστά στον Αλικότση, ο οποίος κάνει 5-6 βήματα πιο μπροστά και κάνει μία γλυκιά σέντρα και βρίσκει στο δεύτερο δοκάρι το Stoyan που πιάνει μία κεφαλιά στέλνοντας τη μπάλα από κάτω προς τα πάνω για να πάει προς το γάμα και στα δίχτυα για το ΓΚΟΛ και το 1-1.

Τελικό αποτέλεσμα 1-1.