Σάββατο 24 Δεκεμβρίου 2011

Ισοπαλία με Κ. Δένδρα

Ολοκληρώθηκε το 15ο παιχνίδι της ομάδας μας με το Πυθαγόρα Κ. Δένδρων. Το αποτέλεσμα ήταν...

ΒΑΜΒΑΚΟΦΥΤΟ - Κ. ΔΕΝΔΡΑ  1-1.

Στο 1ο ημίχρονο και στο 12' σουτ του Stoyan έξω από την περιοχή μπλοκάρει ο τερματοφύλακας. Χωρία άλλες ιδιαίτερες φάσεις και από τις δύο ομάδες έληξε το ημίχρονο.

Στο 2ο ημίχρονο και στο 56' σε μία λάθος ενέργεια αποβάλλεται ο Αλικότσης με απευθείας κόκκινη. Στην εκτέλεση του φάουλ τα Κ. Δένδρα βάζουν το γκολ για το 0-1 στο 57'. Στο 73' ψηλοκρεμαστό σουτ του Βαλσαμάκη άουτ. Στο 81' λάθος του τερματοφύλακα των Κ. Δένδρων από ελεύθερο, κοντρόλ του Σιάμη και ψηλοκρεμαστό σουτ από τα 35 μέτρα για το ΓΚΟΛ και το 1-1 για την ομάδα μας. Στο 89' σουτ του Βαλσαμάκη άουτ.

Τελικό αποτέλεσμα 1-1.