Δευτέρα 21 Νοεμβρίου 2011

Άδικη ήττα από την επικεφαλής του ομίλου μας Κ. Καμήλα στην έδρα μας

Ολοκληρώθηκε το 11ο παιχνίδι της ομάδας μας με την Κ. Καμήλα στην έδρα μας. Το αποτέλεσμα ήταν...

ΒΑΜΒΑΚΟΦΥΤΟ - Κ. ΚΑΜΗΛΑ 0-1.
Στο 1ο ημίχρονο και στο 11' σέντρα του Κούκα από δεξιά σουτ του Δέντσα και αποκρούουν σε κόρνερ. Στο 20' απευθείας φάουλ του Σιάμη και αποκρούει ο τερματοφύλακας. Στο 24' κεφαλιά του Δέντσα και αποκρούει ο τερματοφύλακας. Στο 25' σουτ του Σιάμη λίγο άουτ. Στο 30' χέρι αμυντικού μέσα στην περιοχή της Κ. Καμήλας και ο διαιτητής πνίγει το πέναλτι. Στο 33' απευθείας φάουλ του Βαλσαμάκη αποκρούει ο τερματοφύλακας. Στο 38' ανάποδο σουτ (ψαλιδάκι) του Σπαχή αποκρούει ο τερματοφύλακας. Στο 40' σουτ του Σπαχή λίγο άουτ. Στην εκπνοή του 1ου ημιχρόνου και στο 45' απευθείας φάουλ του Σιάμη από δεξιά και η μπάλα γλύφει το οριζόντιο δοκάρι και άουτ.

Στο 2ο ημίχρονο και στο 53' σέντρα του Stoyan στο Δέντσα, σουτ του τελευταίου και η μπάλα πάει κόρνερ. Στο 55' σουτ του Σιάμη αποκρούει ο τερματοφύλακας. Στο 67' ωραία ενέργεια των παικτών μας, με τελικό αποδέκτη τον Stoyan ο οποίος με κεφαλιά βάζει γκολ, αλλά ο επόπτης που έλεγχε την περιοχή της Κ. Καμήλας, εσφαλμένα υποδεικνύει το Stoyan οφσάιτ και ο διαιτητής ακυρώνει κακός το γκολ. Στο 69' νέα ευκαιρία από το Σπαχή. Στο 76' γκολ για την Κ. Καμήλα και το 0-1 στην μόνη καλή τους ευκαιρία στον αγώνα. Στο 83' εκτέλεση φάουλ από το Σιάμη και λίγο άουτ πάνω από το οριζόντιο δοκάρι. Στο 92' σουτ του Βαλσαμάκη στο ύψος της μεγάλης περιοχής και αποκρούει ο τερματοφύλακας.

Τελικό αποτέλεσμα 0-1.