Κυριακή 9 Οκτωβρίου 2011

5η αγωνιστική και Ισοπαλία στην Τριάδα

Ολοκληρώθηκε το 5ο παιχνίδι της ομάδας μας με την Τριάδα στην έδρα της Τριάδας. Το αποτέλεσμα ήταν...
ΤΡΙΑΔΑ - ΒΑΜΒΑΚΟΦΥΤΟ 0-0.

Στο 1ο ημίχρονο και στο 3' σε σέντρα του Λιόσιου Γ. από δεξιά ωραία κεφαλιά του Stoyan και Γκολ, αλλά ο διαιτητής το ακυρώνει κακός για φάουλ. Στο 13' μετά από σέντρα του Αλικότση από δεξιά και ο τερματοφύλακας της Τριάδας ίσα που ακουμπάει την μπάλα για να μην πάει στο Stoyan που ήταν έτοιμος με προβολή να βάλει γκολ. Στο 16' σουτ του Αλικότση αποκρούει ο τερματοφύλακας. Στο 23' πλασέ του Δέντσα άουτ. Στο 26' εκτέλεση φάουλ του Αλικότση ασθενή απόκρουση του τερματοφύλακα και στη συνέχεια σουτ του Μανδέλα αποκρούει ο τερματοφύλακας σε κόρνερ. Στο 40' σουτ Stoyan αποκρούει ο τερματοφύλακας σε κόρνερ. Στο 45' σουτ Βαλσαμάκη άουτ.
Στο 2ο ημίχρονο και στο 58' σέντρα του Δέντσα κεφαλιά του Αλικότση και άουτ. Στο 60' σουτ του Βαλσαμάκη άουτ. Στο 62' πάσα του Αλικότση από το κέντρο και έξω από τη μεγάλη περιοχή της Τριάδας στον Stoyan, ο οποίος διεισδύει στην περιοχή και βάζει ένα ωραίο Γκολ με σουτ, αλλά ο διαιτητής με υπόδειξη του βοηθού δίνει οφσάιντ το Stoyan και ακυρώνει το κανονικό γκολ. Το οποίο στις παρακάτω εικόνες (5 εικόνες σε στοπ καρέ ο Stoyan ακόμα δεν έχει βγει οφσάιντ), στην 6η φωτογραφία αρχίζει να σηκώνει το σημαιάκι. Στο 88' σέντρα του Χατζηκώτσιου κεφαλιά του Stoyan και άουτ. Στο 90' σουτ του Κούκα άουτ. Στο 92' κόκκινη κάρτα από δεύτερη κίτρινη του παίκτη της Τριάδας, Αρμουτίδη Ι. Τελικό αποτέλεσμα 0-0.

Αλλαγές: Κούκας Μ. αντί Κουλιάλης Δ. του Ν. και Χατζηκώτσιος Δ. αντί Αλικότση Ι.