Κυριακή 18 Σεπτεμβρίου 2011

Πρεμιέρα σε νίκες στην έδρα μας με το Γεφυρούδι

Πραγματοποιήθηκε ο αγώνας με το Γεφυρούδι στην έδρα μας. Το αποτέλεσμα ήταν...
ΒΑΜΒΑΚΟΦΥΤΟ - ΓΕΦΥΡΟΥΔΙ    2-0.

Στο 1ο ημίχρονο και στο 1' είχαμε ευκαιρία με το Stoyan, στο 24΄ νέα ευκαιρία με τον Αλικότση. Γκολ και 1-0 στο 28' με τον Αλικότση σε λάθος που έκανε ο τερματοφύλακας του Γεφυρουδίου. Στο 37' και στο 42΄ είχαμε ευκαιρίες με τους Stoyan και Βαλσαμάκη αντίστοιχα.
Στο 2ο ημίχρονο και στο 55' και 62' είχαμε ευκαιρίες σε σουτ του Αλικότση. Στο 69' σε τετ α τετ του Stoyan απεκρούει ο τερματοφύλακας του Γεφυρουδίου. Γκολ και 2-0 στο 73' με πλασέ σε τετ α τετ του Λιόσιου Δημήτρη. Δοκάρι στο 80' από το Αλικότση με σουτ από πολύ κοντά και στην εξέλιξη της φάσης σουτ από τον Χατζηκώτσιο πέρασε αούτ γλύφοντας το κάθετο δοκάρι. Τελικό αποτέλεσμα 2-0

Αλλαγές: Χατζηκώτσιος Δ. αντί Σκρόντα Β., Μανδέλας Ι. αντί Βαλσαμάκη Β. και Κουλιάλης Δ. του Ν. αντί Σιάμη Ι.