Stoixima

powered by Agones.gr - Stoixima

Σάββατο 24 Νοεμβρίου 2012

Ήττα με Αμμουδιά

Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι Πρωταθλήματος της ομάδας μας, για την 10η αγωνιστική της Α' ερασιτεχνικής κατηγορίας και για τον Α' όμιλο, με τον Ηρακλή Αμμουδιάς, στην Αμμουδιά. Το αποτέλεσμα ήταν...

ΑΜΜΟΥΔΙΑ  -  ΒΑΜΒΑΚΟΦΥΤΟ  6-2

Στο 1ο ημίχρονο και στο 8' λάθος της άμυνας γκολ 1-0. Στο 13' γκολ 2-0. Στο 15' αλλαγή Δέντσας Πασχ. αντί Σλιάκας Γ. Στο 25' καλό σουτ του Stoyan άουτ. Στο 27' μπαίνει από αριστερά ο Τσελεκίδης κάνει παράλληλη συρτή σέντρα στο Stoyan και αυτός με πλασέ κάνει το ΓΚΟΛ για το 2-1. Στο 37' σέντρα από αριστερά αυτή τη φορά από το Μαλαματένιο κεφαλιά του Κούκα άουτ. Στο 38' πάλι σέντρα από αριστερά του Μαλαματένιου σουτ δυνατό από το Stoyan η μπάλα έγλειψε την πάνω πλευρά του οριζόντιου δοκαριού.

Στο 2ο ημίχρονο και στο 49' ωραία απόκρουση από τον Τσιντσάρη σε κόρνερ. Στο 50' εκτέλεση κόρνερ γκολ 3-1. Στο 56' απόκρουση από τον Τσιντσάρη σε κόρνερ. Στο 57' εκτέλεση κόρνερ γκολ 4-1. Στο 57' αλλαγή Γκένιος Δ. αντί Ψαρράς Δ. Στο 61' ο Δέντσας πιάνει ένα ωραίο ξερό σουτ από 35 μέτρα και αριστερά όπως κάνουμε επίθεση, για να πάει η μπάλα στο αντίθετο ΓΑΜΑ της εστίας για το ποιο ωραίο ΓΚΟΛ των αγωνιστικών και το 4-2. Στο 62' γκολ 5-2. Στο 70' γκολ 6-2. Στο 71' ίδιο σουτ με το γκολ του Δέντσα, αλλά από 40 περίπου μέτρα του Μαλαματένιου τράνταξε την αντίθετη συμβολή των δοκαριών της Αμμουδιάς. Στο 87' σουτ του Σκρόντα άουτ.

Τελικό αποτέλεσμα 6-2.